Únor 2015

Sex je jenom pro prasata

23. února 2015 v 14:55 | Surikata |  TÉMATA TÝDNE
Ještě mě napadlo toto:

Neprcat, být asexuál,
to byl a je můj ideál.
Stačí pusa, pohlazení,
penetrace lepší není.

Nechovat se jak čuňata,
nehrabat si pod kaťata.
Sex je jenom pro prasata,
bejky, krávy, ratatata.

Lidstvo bude na vymření,
zůstane jen u honění.
Někdo ani nechce honit,
co by, kurva, z toho měl mít.

Já ho mám, jen abych pustil z těla moč

21. února 2015 v 16:00 | Surikata |  TÉMATA TÝDNE
Přečtěte si báseň o tom, jak muž překonal strach a přiznal se své ženě s něčím, co jí nedokázal říct po deseti letech společného soužití.

- Nevím, proč bys, lásko, po mně měla lézt,
pusu jsme si dali, tak co ještě chceš.
- Proč to nechceš, miláčku, má lásko, proč?
- Já ho mám, jen abych pustil z těla moč.

- Ty bys nechtěl dítě celé po tobě?
- Nevím, jestli ti říct o té chorobě.
Mám tam dole ňáké malé breberky.
- Chtělo by to vyměnit si boxerky.

Strach ze sexu

20. února 2015 v 4:16 | Surikata |  POVÍDKY
Jedním z faktorů, proč existují asexuálové, je strach ze sexu. V sexu se můžeme bát tří věcí: chorob, neplánovaného rodičovství a ženy bolesti.
To poslední se dá teoreticky přežít. Když se kopneme, bolí nás noha. Když máme teplotu, bolí nás šiška. No tak nás třeba chvíli bude bolet pipka, ale horší je, jestliže dostaneme AIDS nebo zabřezneme.
Asexuálové se tím netrápí. Nechtějí ten sex nejen proto, že z něj jde strach, ale i protože to nepotřebují. Ten strach je hluboko v nás a nelze ho překonat. Stejně jako někdo nedokáže lidem oznámit, že je třeba homosexuál.
Ale já jsem si zvykla vyprávět o své orientaci - jsem asexuál a tady je můj příběh:

Od dětství jsem cítila, že skoro nejsem holka. Nikdy mě nebavily holčičárny. Byla jsem tou dobou schopna říkat věty jako "Pipina mi přeroste a budu kluk." Podrážděný Jak jsem vyrůstala, stále trvalo to nechutenství k šatům, vždycky jsem nosila jen kalhoty, vadilo mi, že mě okolí upozorňovalo na to, že se chovám (a možná i vypadám) jako kluk. A mně to přitom vyhovovalo! Jak čas plynul, začaly mi pochopitelně růst prsy. Nenarostly naštěstí tolik, protože s tím bych se nikdy nesmířila, jsem přesvědčená o tom, že by mi překážely a já bych vypadala moc žensky, ale to, že vyrostly jen trochu, mi nevadilo. Vadit mi později začala menstruace. Mrzelo mě, že nejsem kluk a musí se mi tohle dít. Mimochodem, mrzí mě to dodnes, a nejen to. Například mě mrzí, že nám naše anatomie neumožnila vzít do vínku takovou sílu, jakou mají muži, nebo vymočit se u každé cesty a natočit jen trochu ten přístroj, když pojede auto. :(

Když se tedy děvčata pomalu a stále rychleji začínala zajímat o chlapce, vnitřně jsem to nemohla pochopit. Sama sebe jsem si představovala jako dospělou osobu ve středních letech, která se rozhodně nebude vdávat ve dvaceti, možná dýl, ale proč to řešit teď, to jsem taky nechápala. A tudíž proč teď hledat partnera, když se nehodlám vdávat (aspoň teď ne). A co bych s ním jako měla dělat? Rozhodně ne spát. Pokud vím, koitus je záležitost pro kopulaci, není důvod pářit se jen tak. Jenomže tohle jsem jim samozřejmě nemohla říct, nejen, že by to nepochopili, ale také, protože mi bylo nepříjemné o tom mluvit. Protože je to trapné a nemá cenu většinu populace přesvědčovat o opaku (názor z té doby - z 2. stupně základky). Prostě jsem nechápala, proč jako bych měla chtít mít za každou cenu partnera, mně tou dobou chyběli spíš kamarádi a mohla jsem si za to i sama, protože jsem nebyla moc komunikativní.

Ale abych se vrátila k tehdejší představě o tom, jaký by měl být můj vysněný. Hezký, rozumný a hlavně MUŽNÝ. Do mých ideí se nehodil dospívající chlapec, byť by mu bylo dvacet let. To je prostě málo. Myslím si, že ta nejspodnější hranice by měla být tak od třiceti výš. Přiznám se, že jsem byla od páté třídy do konce základky zamilovaná do Rikitana (postava Foglarovy knihy). Posmívající seSamozřejmě jsem netoužila po vášnivé noci plné orgasmů, ale zpočátku mě bavilo jen se tak dívat na jeho obrázky (komix).

Na střední se mně přihodil pěkný trapas, jeden kantor si mě spletl s klukem. Paradoxní je, že zrovna ten kantor se mi začal líbit. LOL Zastával se mě a já si představovala nějaké pusy a takhle. Blbý bylo, že když jsem se s tím svěřila vlastnímu tátovi, nechápal to a myslel si, že ho chci znásilnit. Domníval se, že bych ráda kantorovi "provětrala koule" a dodnes si myslí, že každej, kdo se mi líbí, je terčem mé postelové fantazie.

V sedmnácti jsem se zabouchla do jednoho ženáče a divili byste se, co všechno se kvůli tomu semlelo. Nejen že sex nepotřebuju, já se ho i bojím - chorob a neplánovaného rodičovství. Přece pokud budu mít muže, se kterým se chceme vzít, a rozhodneme se, že chceme potomka, může se to klidně stát a nic nečekaného se nestane. LOLSamozřejmě když ho budu znát a nebude nakažen žádnou infekcí. Jenomže já se vdávat asi ani nechci. Z mužů, co se mi líbí, jsem nervózní a stydím se před nimi, a nedokážu si představit společné soužití. Musel by to být fakt asi snad jen ten Rikitan, dokonalý to muž, kterýmu důvěřuješ. LOL

V osmnácti mě už nasralo to věčné omílání sexu. Řekla jsem si: "Když teda kromě heteráků existují homoušové, bisexuálové a transsexuálové (což je sice identita a ne orientace, ale kořen to má stejný), a když ještě existují různí fetišisté, zoofilové a další odchylky, musí přece existovat i lidi, co sex nevyhledávají. Hledala jsem to po internetu snad i dřív, ale asexualita je tak málo známý pojem, že jsem na nic nenarazila. Až jednou náhodou (v těch osmnácti). A řekla jsem si, že to na mě sedí.

Je mi jasné, že budete mít pochybnosti, a tak předložím několik "důkazů". Nikdy jsem s nikým nechodila (nechtěla jsem). Zkusila jsem pár intimních aktivit (ne spojení) a nic to se mnou neudělalo. Zkusila jsem to jen proto, že to mé lásky (moc jich nebylo) chtěly. Nevadilo mi to, ale ani nevzrušovalo, ale dál jsem zajít nechtěla. Vychutnávala jsem si pusy, polibky (i když ani na ty polibky nejsem, ale nevadí mi, akorát je neumím), hlazení a objímání. Zapojovat v činnost genitálie mi přišlo zbytečné a nechutné.

Po dlouhých časech, kdy pojem asexualita pro mě nebyl znám a vše vypadalo, že nikdo další netoužící po sexu prostě neexistuje, jsem uvažovala, zda nejsem transsexuál. Došla jsem k závěru, že ne. I kdyby bylo dost financí, nepodstoupila bych chirurgický zákrok na změnu pohlaví. Nikdy by to nebylo ono a je to proti přírodě. Pak jsem myslela, že jsem možná transvestita. Ale i tuto domněnku jsem zavrhla. Transvestité přece cítí sexuální vzrušení, když se mohou převléknout za opačné pohlaví.

Neříkám zase, že vypadám úplně jako kluk, když prostě nechcete, aby si vás všude pletli, musíte vypadat na holku. S tím si vždycky poradím, ale nelíčím se. Nebaví mě to a není důvod, kluka nechci, tak proč na sebe upoutávat pozornost? Navíc na sebe nehodlám patlat chemické srágory. Chlapy mého typu zaujmu i takhle, to mám ověřené. :)

Není potřeba sexovat, lepší je kariéra, nejdřív dodělat školu a kdo se chce vdát/ženit a mít děti, prosím... Ale až po škole, ne?

Žiju v pohádkách...

Myslím, že dokonalý muž by pro mě byl asexuální Rikitan. Vysmátý