Říjen 2016

Dnešní nápad

20. října 2016 v 22:00 | Surikata |  KECY
Dnes jsem vymyslela jedno rozhodnutí, které stojí za zvážení:
Jediná možnost, jak udělat svůj blog veřejný, tak, aby mi nevadilo, kdyby si to přečetl někdo známý, je, že založím nový. Tento ovšem mazat nebudu. Zde bych psala věci ohledně své intimity, kterou přede všemi neřeším - jako např. asexualitu, atd.
Na nový blog bych psala běžné věci, nové povídky a básně a přesměrovala bych tam odsud jen minimum děl. Jen ta, která jsou opravdu fajn. A výběr z tak obrovského množství článků by byl těžký, tak vyberu jen opravdu tak cca 4-5 věcí, které bych importovala. Plus samozřejmě upravím ty, v nichž je něco trapné, abych se nemusela na novém blogu stydět.
Někteří lidé by si rádi přečetli můj blog a já se stydím, protože jsou tam i trapné články. Ale blogovou komunitu to pobavilo, tak je mi líto je mazat.
Taky je tu příliš rubrik, ale opětovné členění by mi zabralo dost času, tak se to nevyplatí. Nechám to tak, jak je, a založím nový. Ještě si to nechám projít hlavou. A v tomto samozřejmě budu pokračovat a články z nového (veřejného) blogu bych naopak přesměrovávala sem.
Třeba bych tam dávala i věci ohledně maturity a tak. Byla by tam i má fotka, ve článcích by se vyskytovala známá místa, bydliště apod. Cílová skupina by byli lidé, co mě znají, plus virtuální čtenáři či blogeři. Ale to jsem taky přemýšlela, že bych šla na Idnes, tam se může člověk prosadit, tak by ten blog měl zřejmě jinou doménu. Tady se furt bojím, abych na sebe něco neprozradila. :D Takže tak nějak. O své nemoci psát nebudu.
Do budoucna bych se chtěla aktivněji věnovat psaní. Chystám se také napsat článek do novin, jediným problémem je, že nevím, co bych o své obci napsala. Teď mě napadl komix (třeba o seriálu, který se v obci natáčel) nebo fejeton o obci. Dále se chci zapojit do literárních soutěží. A pochopitelně dokončit knihu (tu ale samozřejmě na blog zveřejňovat nebudu, možná jen výňatek).
Toť mé plány. ;)