Duben 2017

Chceš být správný sourozenec?

16. dubna 2017 v 1:28 | Surikata
Zde jsem pro vás připravila několik tipů, jak se vyhnout zbytečným mrzutostem.

1. Chvátáš a ve spěchu nemůžeš najít svou propisku? Nechoď si ji půjčit do pokoje tvého sourozence bez zaklepání a bez výzvy ,,Dále" a vlítni takto radši do pokoje tvých rodičů. Vyhneš se tak ráně pěstí a dostaneš jenom facku!

2. Nevysmívej se svému drahému sourozenci kvůli tomu, že si při běhu po schodech namlel ústa. Mohl by je on namlít i tobě a věř mi, rána pěstí vážně nepřináší fajn prožitek.

3. Nedělej v pokoji tvého sourozence binec, ale dělej si ho u sebe v pokoji. Tam už je jedno, jestli budeš spát na mastném balíčku od brambůrek a plesnivé slupce od banánu, nebo jestli si dáš k večeři sklenici od kečupu. Hlavně že se ti jeho dlaň nerozmázne po obličeji!

4. Tvůj velký sourozenec ti vylil na stůl omylem vodu a neutřel to? Nenadávej mu, jestli nechceš, aby ti vytrhal vlasy a udělal z tebe opelichanou slepici. Radši mu poděkuj a dej mu pusu, to je přece mnohem zdvořilejší.

5. Tvůj malý bratr kopl do míče tak prudce, že ti to málem utrhlo hlavu, a ty máš chuť mu zakroutit krkem? Nedělej to a radši se zasměj. Musíš si přece zlepšit náladu a navíc, smích je přece kořením života.

6. Malá sestřička jedla tak neurvale, že celý talíř s polévkou převrátila na tvůj notebook? A ještě se tomu chechtala? Pochval ji, že je přece šikovná holčička, když jí tak chutná maminčina bašta, že přece nemůže za to, že ze samé radosti nad chutným jídlem udělala takovou sběsilost.

7. Tvá malá sestra si stoupne k tobě zadkem a z jejího zadku zazní hromový výstřel? Počkej ještě, až ti krkne do obličeje, a potom jí řekni, že to je vlastně jedno, jestli si prdne či říhne v místnosti nebo na záchodě, hlavně že tuto potřebu vůbec vykoná a škodlivé látky vyjdou z jejího těla.

Když budete pilně dodržovat výše uvedené návody v situacích, kdy byste svoje sourozence nejraději přetáhli lopatou, uvidíte, že se z vás stane ten nejvzornější a nejdokonalejší sourozenec na světě. Přeložte si to do ironie, slovíčka nejdokonalejší a nejvzornější šoupněte pěkně do uvozovek a zaměňte je pojmem nejblbější. No a pokud jste i tohle dokázali, plníte 7 výše uvedených rad a slova nejvzornější a nejdokonalejší jste přeměnili na nejblbější nebo také nejnaivnější, vyjde snad už dost najevo, že jste ti ,,nejvzornější" a ,,nejdokonalejší" sourozenci na světě.

PS: Nechci tím nikoho urazit, článek je napsán jen z humorného hlediska, tak doufám, že se to nikoho nedotklo. A netřeba připomínat, aby z mých návodů nikdo ve skutečném životě nečerpal!

Jasnovidec

16. dubna 2017 v 1:11 | Surikata
Narazila jsem na jednoho blogera, Jendu. Odkaz si dávám hned sem. http://passlabsxa.blog.cz
Skrz jeden jeho článek jsem se dostala až sem: /http://najdise.cz/ Je to numerologie, přečetla jsem si tam o sobě přesně to, jaká jsem. Zadejte datum narození a udělejte to samé, budete žasnout, jak to pěkně sedí.