Závěr čtvrtečního "rozpisu dne"

11. června 2018 v 15:49 | Surikata
Jak dopadl čtvrtek? Kolik jsem toho stihla? Moje tempo je rychlost jedna, takže nic moc. Vlastně skoro nic :D -_- Tak musim pokračovat dnes. Od pátku do neděle jsem byla v práci. Neměla jsem tedy moc čas na učení. V autě mám kvůli prachu nedýchatelno, na udušení. Nejsem schopná to tam umýt.

Soupis na dnešek:

- učit se GB
- učit se UCE - velká písemka
- uklidit bordel
- umýt vnitřek auta
- jet na kole nebo jít do lesa
- číst věci k maturitě

Jela jsem ráno, protože jsem končila v práci ve 22:15 a mám to trošku dál, přespala jsem tam. Jedu domů a vyndala jsem nějaké věci z auta, ale nevěděla jsem, pro co vlastně jedu. Vzala jsem si teda aspoň něco o BG a ve škole mě to trklo. Měli jsme MAM a další hodinu byla písemka z ČJ - teorie skladby věty, tak jsem rychle upalovala domů pro sešity. Dokonce jsem ani nestála na zákaze, protože před značkou bylo jedno místečko přímo pro mě. Cestou zpět jsem předjížděla dlouhé kolony aut obvykle nepředjedu ani jedno auto, protože se bojím, ale zde bylo široko daleko vidět a nic nejelo, tak se to ani nezdálo. Místo pro můj car stále čekalo na mě :) Sedla jsem si na lavičku a ještě to studovala, hodina už nějakou dobu byla. Když jsem to dočetla, tak šup do třídy. Hodina téměř u konce, ale písemku jsem stihla:)

Jo, aspoň jeden čtenářák jsem odevzdala, ale ten jsem stejně dodělávala ve škole. A pokoj jsem trochu uklidila, ovšem stoletej prach stále pohřbívá vše živé, ale aspoň jsem sebrala ty papíry, přes který se nedalo chodit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama