2. chůzka - Seznamovací

12. listopadu 2018 v 23:57 | Surikata |  SKAUTING
Konala se v klubovně.

Jak jsem tam dorazila? Metrem. V Dejvicích jsem se ptala nějaké paní a ta tam shodou náhod bydlela. Tak se mnou šla kousek dozadu a tam jsme sedly na bus. Vystoupily jsme a ona šla domů a já šla nahoru směrem, kterým řekla.

Zazvonila jsem a Káťa P. mi otevřela.

V klubovně probíhal program ve stylu "Zatímco si pečeš toust v toustovači, mluv o sobě, co jsi dnes dělal a co o prázninách". Já řekla svůj příběh, že jsem přijela do školy (pozdě, tam jsem se učila a na chodbě šla na kompu gůglit cestu ke klubovně, ale kompy byly vyplé). Tak jsem jela domů a pak už jsem to nestíhala. Káťa řekla, že nepochopili, proč jsem teda přišla pozdě. A já řekla, že kvůli tomu, že jsem jela gůglit tu cestu.

Pak byla Mílova hra v tom smyslu, že každý o sobě řekl 3 věty, z nichž pouze jedna byla pravdivá. A my měli uhodnout, která. Tak jsme se např. dověděli, že Terka v 7. třídě vylezla na střechu školy :) ... Já byla tak trapná, že jsem prostě nic nedovedla vymyslet.

Potom jsme šli do rituálové místnosti se závěsem a tam Áňa s Káťou P. promítaly prezentaci, povídaly o tričkách a jak to chodí ve S.

Pak šla většina z nás na metro.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama